Свою професійну діяльність Українська приватна військова компанія регламентує наступними керівними принципами:

Верховенство права, національного законодавства та міжнародних норм: ми сумлінно працюємо і дотримуємося законів, що стосуються нашої діяльності, в усіх регіонах і країнах, розуміючи, що законодавство та етичні норми на різних територіях можуть мати специфічні національні або релігійні особливості.

Чесність: ми демонструємо чесність у кожному аспекті роботи, будуємо взаємини з клієнтами на принципах об'єктивності та сумлінності, намагаємось виховувати професійну та етичну поведінку у всіх працівників, членів колективу і помічників. Компанія будує взаємини з конкурентами на принципах вільної та чесної конкуренції, неухильно дотримуючись норм і правил ділової етики.

Досконалість: ми прагнемо найвищого рівня оперативної досконалості, професійно забезпечуючи клієнтів найкращими для них рішеннями.

Гідність: УПВК поважає права, віросповідання та вірування партнерів, клієнтів, працівників і спільнот, з якими працює, створюючи рівні можливості й поважаючи особистість. Компанія не бере участі в політичній або релігійній діяльності.

Командна злагодженість: ми намагаємось створити, згуртувати та підтримувати діяльність команди однодумців та, водночас, професіоналів у різних сферах, віддаючи належне індивідуальності усіх своїх працівників. Як партнерам і помічникам, ми надаємо кожному можливість розробляти інноваційні та прагматичні рішення проблем сучасного світу.

Реклама та засоби просування послуг на ринку завжди мають ґрунтуватися на фактах – правдивих та раціональних. Заборонено дезінформативно коментувати дії, послуги чи пропозиції конкурентів.