Рівень інформаційної безпеки визначається ступенем захищеності локальної та віддаленої мережевої інфраструктури, а також комп’ютерних систем від незаконного злому, блокування, відкриття, крадіжки, зараження та інших втручань у робочі процеси чи дій з інформацією. Подібні протиправні атаки можуть носити як зовнішній, так і внутрішній характер, що завдає важко знешкоджувані втрати власникам і користувачам.

Українська приватна військова компанія пропонує послуги з проектування та впровадження рішень щодо підвищення інформаційної безпеки і захисту інформації, які відповідають усім запитам сучасності, індивідуальне обслуговування й підлаштування під бізнес-завдання клієнтів.

Нашими основними принципами при надані послуг з IT-безпеки є:

  • забезпечення цілісності інформації, тобто захист від будь-якого неправомірного впливу, що може призвести до втрати, копіювання, форматування, видалення, створення, спотворення чи зміни важливих даних, а також зведення до мінімуму можливості збоїв під час передачі інформації мережею;
  • гарантування конфіденційності, зокрема, шляхом надання можливості користування ресурсами певним користувачам і обмеження доступу іншим, та загалом за допомогою комплексного захисту від втручання;
  • підтримування доступності інформації, що виражається у постійному безперешкодному праві всіх користувачів отримувати необхідні дані, відвідувати дозволені ресурси, перевіряти та оскаржувати надані запити та ін. (у разі підтвердження їх авторизації).

Працівники нашої компанії для забезпечення якісного і вчасного виконання послуг володіють сертифікатами CISSP, SSCP та/або CCSP, які є гарантією професійності світового рівня.